Czekolada Świata Sao Thome 100g

Gorzka, ciemna czekolada (70% kakao) z serii „Czekolady Świata”. Pochodzenie : Wyspa Świętego Tomasza.

Opis

Gorzka, ciemna czekolada (70% kakao) z serii „Czekolady Świata”. Wyprodukowana z ziaren kakaowca Amelonado pochodzącego z Wyspy Świętego Tomasza. Charakteryzuje się bardzo intensywnym i złożonym smakiem, bogatym w prażone kakao, a także odświeżające nuty owocowe: moreli, czerwonych owoców, cytrusów, a nawet nuty herbaciane.

Masa netto : 100g

Wymiary : 80x160x10 mm

Data przydatności do spożycia: 12 miesięcy.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez dostępu do światła słonecznego.

Aby zobaczyć wartości odżywcze i skład przejdź do zakładki „Dodatkowe informacje”.

Czekolada Świata Sao Thome 100g

Gorzka, ciemna Czekolada Świata Sao Thome 100g o zawartości 70% kakao to doskonałej jakości słodycze ręcznie wyrabiane ze starannością. Do produkcji użyto ziaren kakaowca, które charakteryzują się wyjątkową intensywnością. Złożone bogactwo smaku kakaowca z Wyspy Świętego Tomasza podkreśla idealnie dobrana i kontrolowana temperatura podczas prażenia ziaren.

Czekolada Świata Sao Thome 100g rozpływa się w ustach, uwalniając aromaty egzotycznych, soczystych owoców. Można wśród nich wyczuć cytrusowe, morelowe i herbaciane nuty. Każda kostka przepełniona jest wyjątkowym smakiem dla prawdziwych koneserów ciemnej, belgijskiej czekolady.

Rozkoszuj się czekoladą z wyjątkowej serii Czekolady Świata, przygotowaną dla Ciebie przez czekoladników w Fabryce Czekolady Alta Saska.

Dodatkowe informacje

Wymiary

80x160x10 mm