Czekoladki firmowe z logo to dobrze kojarzący sposób na promocję każdej firmy i na wiele okazji.

Takich jak:

  • targi, wystawy, konferencje,szkolenia
  • dla przedstawicieli handlowych
  • jubileusze i podziekowania
  • upominki dla pracowników
  • upominki świateczne z logo

Przykładowe realizacje

Czekoladki cocoa-colors

Czekoladowe bombonierki

Czekolady

Praliny

Skórka z pomarańczy w czekoladzie

Śliwki w czekoladzie

Choinki czekoladowe

Gwiazdki czekoladowe

Czekoladki z logo – altasaska.eu 

Czekolada to łakoć, który od dawien dawna sprawdzał się jako słodki upominek na rozmaite okazje. Jest to produkt uniwersalny, który  nie wpędzi obdarowanego w zakłopotanie, a stanie się jedynie miłym gestem wykonanym w jego kierunku. Jako krakowski wytwórca czekolady i pralin oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty, które mogą stanowić dodatek do podarunku lub być prezentem samym w sobie. Oferujemy możliwość wykonania personalizowanych wyrobów czekoladowych takich jak czekoladki z logo. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą i życzymy udanych zakupów. 

Dlaczego warto wybrać czekoladki z logo? 

Każde przedsiębiorstwo powinno zadbać o swój wizerunek. Jednym ze sposobów na to jest dysponowanie gadżetami reklamowymi z logo firmy, które wręcza się klientom oraz kontrahentom na rozmaite okazje. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, warto postawić na wyjątkowe produkty, które oczarują obdarowanych, a tym samym wpłyną pozytywnie na postrzeganie przez nich danego przedsiębiorstwa. Przykładem wyżej wspomnianych są niewątpliwie czekoladki z logo. Czekolada uznawana jest powszechnie za ekskluzywny produkt. Może być wykonana z rozmaitych składników, które podniosą jej prestiż. Ponadto, ceniona jest za swoje walory smakowe, a także pozytywny wpływ jaki wywiera na ludzki organizm. Nie od dziś wiadomo, że poprawia nastrój oraz dostarcza wielu niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym zyskuje się siłę do nauki i pracy. Wybierając produkty dostępne na altasaska.eu zyskujecie pewność, że wręczacie swoim partnerom biznesowym wysokogatunkowe produkty.

Czekoladki firmowe jako promocja przedsiębiorstwa 

Czekoladki firmowe z logo to rewelacyjny pomysł na promocję przedsiębiorstwa. Mogą być wręczane podczas targów, wystaw, konferencji czy szkoleń. Wybierając nasze produkty zyskujecie pewność ich starannego wykonania, co przekłada się na wygląd czekoladek i jednoczesny sposób postrzegania firmy przez odbiorcę. Wybierając taką formę promocji, stawiacie jednocześnie na elegancję, a ze względu na wyjątkowe walory smakowe Wasze przedsiębiorstwo będzie lepiej odbierane przez Klientów obdarowanych czekoladowymi specjałami. Czekoladki firmowe, na których będzie widniało logo Waszego przedsiębiorstwa wywołają przyjemne skojarzenia, co jest niezwykle ważne podczas promocji firmy. 

Upominki z logo firmy dla pracowników 

Decydując się na zakup słodkich upominków z logo firmy możecie je wręczyć także swoim podwładnym. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do prezentu świątecznego, bonus do gratyfikacji za zasługi dla firmy lub drobny podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Mężczyzn. Upominki z logo firmy, którymi obdarowuje się pracowników, z całą pewnością są przez nich dobrze postrzegane. W subtelny sposób zacieśniają więź między pracownikiem i przełożonym oraz pozwalają im poczuć się docenionymi. Jest to drobny gest, który może znacząco poprawić samopoczucie pracownika i zmotywować go do pracy, a także poczuć się ważną częścią organizacji. 

Wyjątkowe upominki firmowe dla Klientów 

Wręczanie podarunków klientom jest niezwykle ważne, ponieważ podkreśla ich znaczenie dla danego przedsiębiorstwa oraz stanowi formę podziękowania za dotychczasową współpracę. Czekoladowe upominki firmowe dla Klientów, które znajdziecie w naszej ofercie z całą pewnością pozwolą Wam zrobić na nich duże wrażenie. Możecie wybrać spośród szerokiej oferty rozmaitych produktów. Dysponujemy propozycjami, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Wykonamy dla Was świąteczne bombonierki z logo lub tabliczki czekolady, które stanowić będą uzupełnienie kosza podarunkowego.